Byle do przodu

Gdzieś tam w głębokim lesie, za siedmioma górami, kijowy człowiek, trenuje w śniegu.
Gdzieś tam w śniegu…

Strona jak widzicie ciutkę zaniedbana. Sesja, snowboard, sesja – to pożeracze czasu Razz Ale już po wszystkim jestem na prostej i zdałem sobie sprawę że od dawna nic nie wrzuciłem nowego. Ale zmieni się to (mam nadzieję) diametralnie 😉

Nie próżnowałem jednak podczas ferii – ostro ćwiczyłem fishe co potwierdza zdjęcie obok 🙂

Mam też garstkę informacji na temat najbliższych wydarzeń.

  1. Już w najbliższą sobotę podczas festiwalu SLOT Art w Krakowie będą miały miejsce warsztaty z kija prowadzone przeze mnie, Benego oraz Elę. Serdecznie zapraszam, jeśli ktoś ma jakieś sugestie/prośby – nie krępować się i pisać do mnie na adres mailowy kijowa@kijowa.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie.
  2. Kolejną sprawą jest Fireshow Night organizowany przez NightShine’a. Postać dobrze znana w kuglarskim świecie, głównie przez ekspresjonistyczny ruch i prawdziwie artystyczne podejście do fireshow. Jeśli ktoś nie zna tejże postaci, już jutro wyjdzie film wraz z recenzją w serwisie Kijowa.pl.

Na stronie powoli zachodzą zmiany – w tej chwili wszystkie pozycje znajdujące się po prawej stronie wyświetlają się tylko na Stronie głównej oraz w „Księdze gości” oraz „Napisz do mnie”.

Wkrótce także nowe tutoriale i artykuł.

 

Pozdrawiam

Administrator – Yameso

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *