Statystyki

Odwiedzin [+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
32
89
76

+13
w tym miesiącu:
w ostatnim miesiącu:
w przedostatnim miesiącu:
2179
3152
4545

-1393

Wszystkich odwiedzin
Od powstania 771 884

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Kijowa.pl - Strona polskich staff kuglarzy | Wiadomości
Frogowe przejścia Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 20 sierpnia 2008 16:02

 

 

Ledwo się człowiek obejrzy a tu już minęła ponad połowa wakacji. Zaraz na samym początku sierpnia miał miejsce ogólnopolski Festiwal Rytmu i Ognia w Gdyni – w skrócie FROG. Ponieważ brałem udział w festiwalu jako „artysta” (tytuł wzięty z identyfikatora festiwalowego), chciałbym przedstawić relację z tego wydarzenia.

 

Czytaj więcej:
 
Festiwalowy lipiec Smile Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 lipca 2008 21:06

Początek wakacji - pierwsze imprezy kuglarskie. W lipcu odbyły się dwie imprezy na których udało mi się pojawić – kuglarska w Kryspinowie oraz historyczna pod Grunwaldem. Obie mocno wyczerpujące (co zagwarantowała nam pogoda, brak czasu i złośliwość rzeczy niezależnych od naszej woli), co nie przeszkodziło w dobrej zabawie i integracji braci kuglarskiej. Relacja miała pojawić się wcześniej, ale przez brak współpracy ludzi i maszyn uległa opóźnieniu.

 

Czytaj więcej:
 
Pokaz Laboratorium Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 czerwca 2008 22:33

Z uwagi na to że pewnie wiele osób, które trafi tu przypadkowo, nie wie tak naprawdę czym się zajmuję - dlatego umieszczam filmik z moim występem, który odbył się 13 czerwca 2008 r w Krakowie w Noc Teatrów.

 

Czytaj więcej:
 
Pierwsze spotkanie Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 czerwca 2008 21:20

Nazywam się Jakub Świderski, mój nickname to Yameso. Mam 19 lat i obecnie studiuję (a raczej cieszę się wakacjami Laughing) Administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam wiele zainteresowań - jazda na rowerze, surfowanie po necie, czytanie książek. Jest także coś nietypowego jak łucznictwo historyczne oraz od niedawna - zabawa diabolo...

 

Czytaj więcej:
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 7