O ten kij pytało wiele osób. Podczas festiwalów, na łamach forum kuglarstwo.pl, czy też pracowników sklepów żonglerskich.
Nikt tak naprawdę, nie miał jednak z nim styczności jako takiej, więc wiele faktów do tej pory było bardziej wysnuwanych z przypuszczeń, aniżeli z jakichkoliwek doświadczeń.
Mnie udało się w końcu dopaść tego sprzętu i wyprowadzić kilka wniosków dotyczących produktu Gory. Zapraszam do czytania 🙂

Tak, dobrze widzisz! W końcu pojawił się właśnie ten, długo oczekiwany artykuł! A konkretnie recenzja. A konkretniej – recenzja kija Gora CONTACT Staff..
Sprzęt ten trafił do mnie przypadkiem. Przychodzę do sklepu żonglerka.pl – a tam paczka. Okazało się, że leży sobie biedaczek bez opiekuna. Dostałem go więc na drobne testy 🙂
I w ten sposób mogę z wami podzielić się moim wrażeniami odnośnie tego kijaszka.
Na początek może trochę technicznych danych.
Długość całkowita: 151 cm
Rękojeść: 74 cm
Odległość kevlaru od frędzli: 18,5 cm
Frędzle: 10 cm
Kevlar: 100 mm x 50 cm na końcówkę
Waga: 1,04 kg
Średnica rurki: 25 mm
Średnica wraz z owijką: 28 mm