Pierwsze spotkanie

A oto i ja w pełnej krasie podczas parady w Tarnowie 2008
Tarnów 2008

Nazywam się Jakub Świderski, mój nickname to Yameso. Mam 19 lat i obecnie studiuję (a raczej cieszę się wakacjami ) Administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam wiele zainteresowań – jazda na rowerze, surfowanie po necie, czytanie książek. Jest także coś nietypowego jak łucznictwo historyczne oraz od niedawna – zabawa diabolo…

Jednak moją pasją, która zmieniła mi życie (co do tego nie mam żadnych wątpliwości) jest fireshow. Moim głównym „narzędziem pracy” jest po prostu kij – ot zwykła rurka aluminiowa pokryta niepalnym kevlarem. Człowiek może sobie pomyśleć – banał, jednak przez 3 lata (tak, już tyle czasu poświęciłem na rozwój w tej dziedzinie) nie doszedłem do chociażby 20% możliwości jakie chciałbym osiągnąć.

Czy to oznacza, że w ogóle nie warto się za to brać? Cóż… Jak do tej pory nigdy nie zdarzyło mi się myśleć o tych 3 latach jak o straconym czasie. Przede wszystkim fireshow był, jest i zostanie dla mnie dobrą zabawą oraz trzonem nawiązywania wielu interesujących znajomości (w tym miejscu pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum kuglarstwa.pl ;)).

W najbliższym czasie wybieram się na Letni Festiwal Kuglarski oraz Inscenizację Bitwy pod Grunwaldem 2008 – na które szczerze zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *